Vain viitteeksi
| Osa numero | S41X083472JP |
| LIXINC Part # | S41X083472JP |
| Valmistaja | CTS Corporation |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0402 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | S41X083472JP PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | S41X083472JP |
| Brändi: | CTS Corporation |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | CTS Corporation |
| sarja: | S4x |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 4.7k |
| toleranssi: | ±5% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 31mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | DDR SDRAM, DRAM, MDDR |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | 0804 |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.018" (0.45mm) |
| YC124-JR-075R1L | RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 0804 | 946 Lisää tilauksesta |
|
| SOMC140122K0GEA | RES ARRAY 13 RES 22K OHM 14SOIC | 925 Lisää tilauksesta |
|
| 4605X-AP1-471LF | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SIP | 883 Lisää tilauksesta |
|
| CN34J512CT | RESARRAY0603X4 5% 5.1K OHM | 858 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-073K74L | RES ARRAY 4 RES 3.74K OHM 1206 | 858 Lisää tilauksesta |
|
| TC122-JR-072K2L | RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0404 | 845 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-T02-621 | RES ARRAY 15 RES 620 OHM 16SOIC | 900 Lisää tilauksesta |
|
| CAY16-4701F4LF | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206 | 11158 Lisää tilauksesta |
|
| 4116R-3-330/390 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16DIP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| YC358LJK-07300RL | RES ARRAY 8 RES 300 OHM 2512 | 974 Lisää tilauksesta |
|
| SOMC14014K70GEA | RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC | 2138 Lisää tilauksesta |
|
| Y1747V0196BT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 810 Lisää tilauksesta |
|
| 4820P-T01-121 | RES ARRAY 10 RES 120 OHM 20SOIC | 869 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10805 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17000 | $0.17 |
| 10000 | $0.01930 | $193 |
| 30000 | $0.01834 | $550.2 |
| 50000 | $0.01796 | $898 |
| 100000 | $0.01758 | $1758 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.