Vain viitteeksi
| Osa numero | RF062PJ684CS |
| LIXINC Part # | RF062PJ684CS |
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RF062PJ684CS PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RF062PJ684CS |
| Brändi: | Samsung Electro-Mechanics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Samsung Electro-Mechanics |
| sarja: | RF |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 680k |
| toleranssi: | ±5% |
| vastusten lukumäärä: | 2 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 4 |
| teho elementtiä kohden: | 31.25mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.013" (0.33mm) |
| EXB-24V431JX | RES ARRAY 2 RES 430 OHM 0404 | 988 Lisää tilauksesta |
|
| RM062PJ430CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 960 Lisää tilauksesta |
|
| AF162-JR-07240KL | RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606 | 966 Lisää tilauksesta |
|
| 767163473GP | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC | 1849 Lisää tilauksesta |
|
| AORN2002AT5 | RES NETWORK 4 RES 20K OHM 8SOIC | 964 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-07127KL | RES ARRAY 4 RES 127K OHM 2012 | 955 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-34V752JV | RES ARRAY 2 RES 7.5K OHM 0606 | 837 Lisää tilauksesta |
|
| RPS104PJ220CS | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804 | 1020 Lisää tilauksesta |
|
| 4116R-1-620 | RES ARRAY 8 RES 62 OHM 16DIP | 924 Lisää tilauksesta |
|
| 742C163272JP | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 2506 | 957 Lisää tilauksesta |
|
| DFNA5002BT1 | RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN | 870 Lisää tilauksesta |
|
| YC122-FR-07619RL | RES ARRAY 2 RES 619 OHM 0404 | 817 Lisää tilauksesta |
|
| 4605X-101-225LF | RES ARRAY 4 RES 2.2M OHM 5SIP | 872 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10966 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06464 | $0.06464 |
| 200000 | $0.02066 | $4132 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.