Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6901D16BPR-G |
| LIXINC Part # | XC6901D16BPR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LIN -1.65V 200MA SOT89-5 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6901D16BPR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6901D16BPR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Negative |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | -12.4V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | -1.65V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.75V @ 20mA |
| virta - lähtö: | 200mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 200 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 45dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SOT-89-5/6 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-89-5 |
| XC6701DG22FR-G | IC REG LINEAR 16.2V 150MA SOT223 | 890 Lisää tilauksesta |
|
| XC6501B4017R-G | IC REG LINEAR 4V 200MA 4USPN | 985 Lisää tilauksesta |
|
| R1141Q251D-TR-FE | IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC82AB | 958 Lisää tilauksesta |
|
| XC6227C19BPR-G | IC REG LIN 1.95V 700MA SOT89-5 | 961 Lisää tilauksesta |
|
| XC6220C201ER-G | IC REG LINEAR 2V 1A 6USPC | 845 Lisää tilauksesta |
|
| XC6210D332PR-G | IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 | 898 Lisää tilauksesta |
|
| XC6220A141ER-G | IC REG LINEAR 1.4V 1A 6USPC | 892 Lisää tilauksesta |
|
| XC6220C151ER-G | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6USPC | 849 Lisää tilauksesta |
|
| XC6203E582PR-G | IC REG LINEAR 5.8V 400MA SOT89 | 830 Lisää tilauksesta |
|
| XC6210C08ADR-G | IC REG LINEAR 0.85V 500MA 6USPB | 959 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701B312ER-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6USPC | 914 Lisää tilauksesta |
|
| XC6217A31AMR-G | IC REG LINEAR 3.15V 200MA SOT25 | 981 Lisää tilauksesta |
|
| XC6501B44AGR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USP | 918 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10818 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39750 | $0.3975 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.