Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6701AC92MR-G |
| LIXINC Part # | XC6701AC92MR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 12.9V 150MA SOT25 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6701AC92MR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6701AC92MR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 28V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 12.9V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.85V @ 100mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 125 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 50dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-25 |
| XC6216B812ER-G | IC REG LINEAR 8.1V 150MA 6USPC | 827 Lisää tilauksesta |
|
| XC6901D17BMR-G | IC REG LINEAR -1.75V 200MA SOT25 | 893 Lisää tilauksesta |
|
| XC6901D19BER-G | IC REG LINEAR -1.95V 200MA 6USPC | 888 Lisää tilauksesta |
|
| XC6217D28AMR-G | IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT25 | 923 Lisää tilauksesta |
|
| XC6702DE81QR-G | IC REG LINEAR 14.8V 300MA 8SOPFD | 817 Lisää tilauksesta |
|
| XC6223N371NR-G | IC REG LINEAR 3.7V 300MA SSOT24 | 814 Lisää tilauksesta |
|
| XC6217D3527R-G | IC REG LINEAR 3.5V 200MA 4USPN | 981 Lisää tilauksesta |
|
| XC6901D781PR-G | IC REG LIN -7.8V 200MA SOT89-5 | 812 Lisää tilauksesta |
|
| RP105K121B-TR | IC REG LIN 1.2V 400MA DFN1212-6 | 802 Lisää tilauksesta |
|
| XC6901DA21PR-G | IC REG LIN -10.2V 200MA SOT89-5 | 857 Lisää tilauksesta |
|
| XC6217B11A7R-G | IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4USPN | 1000 Lisää tilauksesta |
|
| XC6216D722MR-G | IC REG LINEAR 7.2V 150MA SOT23 | 998 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701D952JR-G | IC REG LINEAR 9.5V 150MA TO252 | 973 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10812 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41700 | $0.417 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.