Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6215B2627R-G |
| LIXINC Part # | XC6215B2627R-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4USPN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6215B2627R-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6215B2627R-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.6V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.58V @ 100mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 1.5 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 4-XDFN |
| toimittajan laitepaketti: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| XC6221B182NR-G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SSOT24 | 884 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1792EUA15-TG069 | IC REG LINEAR LDO | 3374 Lisää tilauksesta |
|
| XC6223N17BGR-G | IC REG LINEAR 1.75V 300MA 4USP | 918 Lisää tilauksesta |
|
| XC6221A37AGR-G | IC REG LINEAR 3.75V 200MA 4USP | 828 Lisää tilauksesta |
|
| XC6221B272GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 4USP | 853 Lisää tilauksesta |
|
| XC6503C38APR-G | IC REG LIN 3.85V 500MA SOT89-5 | 981 Lisää tilauksesta |
|
| XC6702D351QR-G | IC REG LINEAR 3.5V 300MA 8SOPFD | 821 Lisää tilauksesta |
|
| STK470-090B-E-ON | IC REG LINEAR MOTOR DRIVE IC | 3098 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701DF52PR-G | IC REG LINEAR 15.5V 150MA SOT89 | 867 Lisää tilauksesta |
|
| XC6204F552PR-G | IC REG LINEAR 5.5V 300MA SOT89-5 | 942 Lisää tilauksesta |
|
| XC6223N22BMR-G | IC REG LINEAR 2.25V 300MA SOT25 | 939 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701AF62MR-G | IC REG LINEAR 15.6V 150MA SOT25 | 928 Lisää tilauksesta |
|
| XC6503D271GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 500MA 4USP | 850 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10959 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26903 | $0.26903 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.