Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6209B142MR-G |
| LIXINC Part # | XC6209B142MR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT25 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6209B142MR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6209B142MR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 10V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.4V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.7V @ 100mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 50 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 70dB (10kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-25 |
| XC6501P44AHR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 3USP | 941 Lisää tilauksesta |
|
| UPC7812AHF(23)-AZ | IC REG LINEAR 12V POS VOLT | 3889 Lisää tilauksesta |
|
| XC6220A09BER-G | IC REG LINEAR 0.95V 700MA 6USPC | 948 Lisää tilauksesta |
|
| XC6204B312PR-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT89-5 | 979 Lisää tilauksesta |
|
| XC6702D691PR-G | IC REG LINEAR 6.9V 300MA SOT89-5 | 871 Lisää tilauksesta |
|
| XC6215P232HR-G | IC REG LINEAR 2.3V 150MA 3USP | 944 Lisää tilauksesta |
|
| XC6221C3427R-G | IC REG LINEAR 3.4V 200MA 4USPN | 893 Lisää tilauksesta |
|
| XC6501B20B0R-G | IC REG LIN 2.05V 200MA WLP-4-01 | 964 Lisää tilauksesta |
|
| XC6505B491MR-G | IC REG LINEAR 4.9V 200MA SOT25 | 864 Lisää tilauksesta |
|
| XC6702DG91ER-G | IC REG LINEAR 16.9V 300MA 6USPC | 876 Lisää tilauksesta |
|
| XC6233H3419R-G | IC REG LIN 3.4V 200MA USPQ-4B04 | 900 Lisää tilauksesta |
|
| XC6220B10BER-G | IC REG LINEAR 1.05V 700MA 6USPC | 881 Lisää tilauksesta |
|
| XC6702DF61ER-G | IC REG LINEAR 15.6V 300MA 6USPC | 898 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10938 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.