Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6216BA92ER-G |
| LIXINC Part # | XC6216BA92ER-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 10.9V 150MA 6USPC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6216BA92ER-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6216BA92ER-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 28V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 10.9V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.85V @ 100mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 9 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC6210A472PR-G | IC REG LINEAR 4.7V 700MA SOT89-5 | 971 Lisää tilauksesta |
|
| XC6223N21BGR-G | IC REG LINEAR 2.15V 300MA 4USP | 924 Lisää tilauksesta |
|
| XC6221B13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 200MA 4USP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| XC6204B24ADR-G | IC REG LINEAR 2.45V 150MA 6USPB | 979 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701DH62JR-G | IC REG LINEAR 17.6V 150MA TO252 | 924 Lisää tilauksesta |
|
| XC6204B24APR-G | IC REG LIN 2.45V 150MA SOT89-5 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| XC6501C3520R-G | IC REG LIN 3.5V 200MA WLP-4-01 | 912 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701DG82JR-G | IC REG LINEAR 16.8V 150MA TO252 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| R1190J059B-T1-FE | IC REG LINEAR 5.9V 1A TO252-5-P2 | 889 Lisää tilauksesta |
|
| XC6503D13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 877 Lisää tilauksesta |
|
| XC6222D23BMR-G | IC REG LINEAR 2.35V 700MA SOT25 | 800 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701DF02PR-G | IC REG LINEAR 15V 150MA SOT89 | 910 Lisää tilauksesta |
|
| XC6222A081ER-G | IC REG LINEAR 0.8V 700MA 6USPC | 990 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10843 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50159 | $0.50159 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.