Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6503A22AMR-G |
| LIXINC Part # | XC6503A22AMR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 2.25V 500MA SOT25 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6503A22AMR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6503A22AMR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.25V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.31V @ 300mA |
| virta - lähtö: | 500mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 30 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-25 |
| XC6210A082DR-G | IC REG LINEAR 0.8V 500MA 6USPB | 822 Lisää tilauksesta |
|
| RP132J181B-T1-FE | IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-5-P2 | 896 Lisää tilauksesta |
|
| XC6229H37B1R-G | IC REG LIN 3.75V 300MA LGA-4B01 | 838 Lisää tilauksesta |
|
| XC6222B42BER-G | IC REG LINEAR 4.25V 700MA 6USPC | 825 Lisää tilauksesta |
|
| XC6503D13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 500MA 4USP | 947 Lisää tilauksesta |
|
| XC6209B602PR-G | IC REG LINEAR 6V 150MA SOT89-5 | 800 Lisää tilauksesta |
|
| XC6501D1317R-G | IC REG LINEAR 1.3V 200MA 4USPN | 911 Lisää tilauksesta |
|
| RP130Q341D5-TR-FE | IC REG LINEAR 3.45V 150MA SC82AB | 809 Lisää tilauksesta |
|
| XC6224B20BNR-G | IC REG LINEAR 2.05V 150MA SSOT24 | 952 Lisää tilauksesta |
|
| XC6222A371MR-G | IC REG LINEAR 3.7V 700MA SOT25 | 853 Lisää tilauksesta |
|
| XC6209F452PR-G | IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT89-5 | 997 Lisää tilauksesta |
|
| XC6501B2917R-G | IC REG LINEAR 2.9V 200MA 4USPN | 812 Lisää tilauksesta |
|
| XC6503A36APR-G | IC REG LIN 3.65V 500MA SOT89-5 | 968 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10980 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.