Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6503D241MR-G |
| LIXINC Part # | XC6503D241MR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 2.4V 500MA SOT25 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6503D241MR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6503D241MR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.4V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.31V @ 300mA |
| virta - lähtö: | 500mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 30 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-25 |
| XC6218P222HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 903 Lisää tilauksesta |
|
| XC6702DA91PR-G | IC REG LIN 10.9V 300MA SOT89-5 | 858 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701DJ02JR-G | IC REG LINEAR 18V 150MA TO252 | 862 Lisää tilauksesta |
|
| XC6233H33B9R-G | IC REG LIN 3.35V 200MA USPQ-4B04 | 948 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701D672PR-G | IC REG LINEAR 6.7V 150MA SOT89 | 896 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701A272ER-G | IC REG LINEAR 2.7V 100MA 6USPC | 995 Lisää tilauksesta |
|
| XC6201P262PR-G | IC REG LINEAR 2.6V 250MA SOT89 | 936 Lisää tilauksesta |
|
| XC6222A201ER-G | IC REG LINEAR 2V 700MA 6USPC | 847 Lisää tilauksesta |
|
| XC6221C462MR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA SOT25 | 971 Lisää tilauksesta |
|
| XC6210C10ADR-G | IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6USPB | 820 Lisää tilauksesta |
|
| RP150K001A-TR | IC REG LINEAR POS ADJ 300MA 8DFN | 963 Lisää tilauksesta |
|
| XC6701AD02MR-G | IC REG LINEAR 13V 150MA SOT25 | 873 Lisää tilauksesta |
|
| XC6220D111MR-G | IC REG LINEAR 1.1V 700MA SOT25 | 808 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10852 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.