Vain viitteeksi
| Osa numero | L79L15ACD |
| LIXINC Part # | L79L15ACD |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SO |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | L79L15ACD PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | L79L15ACD |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtökokoonpano: | Negative |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | -35V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | -15V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | - |
| virta - lähtö: | 100mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 6 mA |
| virta - syöttö (max): | 6.5 mA |
| psrr: | 39dB (120Hz) |
| ohjausominaisuudet: | - |
| suojaominaisuudet: | Over Temperature, Short Circuit |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SO |
| L4987CPT120 | IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK | 922 Lisää tilauksesta |
|
| AP1115AY50G-13 | IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| LD39115J10R | IC REG LINEAR 1V 150MA 4FLIPCHIP | 913 Lisää tilauksesta |
|
| AS1362-BTTT-18 | IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-6 | 826 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1976AEZT300+T | IC REG LINEAR 3V 300MA TSOT23-6 | 808 Lisää tilauksesta |
|
| ISL9014AIRNCZ-T | IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 10DFN | 890 Lisää tilauksesta |
|
| LT3060IDC-3.3 | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DFN | 837 Lisää tilauksesta |
|
| STV8131 | IC REG LIN 5/8V 1A/1A 7HEPTAWATT | 971 Lisää tilauksesta |
|
| RT9193-28GU5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC70-5 | 841 Lisää tilauksesta |
|
| NJM78L24A | IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| MCP1703T-3302E/CBVAO | IC REG LIN 3.3V 250MA SOT23A-3 | 942 Lisää tilauksesta |
|
| AS1375-BTDT-27 | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6TDFN | 952 Lisää tilauksesta |
|
| NJM2370R37-TE1 | IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP | 895 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10957 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.