Vain viitteeksi
| Osa numero | RP110N281D-TR-FE |
| LIXINC Part # | RP110N281D-TR-FE |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RP110N281D-TR-FE PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RP110N281D-TR-FE |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | RP110x |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 5.25V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.8V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.4V @ 150mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 2 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-5 |
| MIC5335-SNYMT-TR | IC REG LINEAR 2.85V/3.3V 6TMLF | 876 Lisää tilauksesta |
|
| NCP4687DH15T1G | IC REG LINEAR VOLT REG LDO 500MA | 1881 Lisää tilauksesta |
|
| TLV74315PDQNR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4X2SON | 893 Lisää tilauksesta |
|
| LT3066IMSE-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12MSOP | 950 Lisää tilauksesta |
|
| TCR3DF275,LM(CT | IC REG LINEAR 2.75V 300MA SMV | 6963 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5301-3.0YD5-TR | IC REG LINEAR 3V 150MA TSOT23-5 | 973 Lisää tilauksesta |
|
| RP111H331B-T1-JE | IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5 | 853 Lisää tilauksesta |
|
| S-1711A2J15-I6T1U | IC REG LIN 1.5/2.85V 150MA SNT6A | 948 Lisää tilauksesta |
|
| NCV8560SN500T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP | 2711 Lisää tilauksesta |
|
| S-13R1E33-I4T1U3 | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT4A | 850 Lisää tilauksesta |
|
| UA78L12ACD | IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC | 3385 Lisää tilauksesta |
|
| LP3981ILDX-2.7/NOPB | IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON | 27920 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2211-PNYML-TR | IC REG LINEAR 3V/2.85V 10MLF | 837 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 76554 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.