Vain viitteeksi
| Osa numero | AP7335-28SNG-7 |
| LIXINC Part # | AP7335-28SNG-7 |
| Valmistaja | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LIN 2.8V 300MA 6DFN2020 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AP7335-28SNG-7 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AP7335-28SNG-7 |
| Brändi: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.8V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.2V @ 300mA |
| virta - lähtö: | 300mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 80 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 6-UDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 6-DFN2020 (2x2) |
| S-13D1B3130-A6T2U3 | IC REG LIN 3V/3.1V 150MA HSNT6-B | 810 Lisää tilauksesta |
|
| LP2951ACM-3.3/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC | 33330902 Lisää tilauksesta |
|
| RP173N361B-TR-FE | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 | 869 Lisää tilauksesta |
|
| NJM78M05FA | IC REG LINEAR 5V 500MA TO220F | 2270 Lisää tilauksesta |
|
| TL1963A-18KTTR | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DDPAK | 4084 Lisää tilauksesta |
|
| L7806ABV | IC REG LINEAR 6V 1.5A TO220AB | 6239 Lisää tilauksesta |
|
| CAT6202VP2-GT3 | IC REG LIN POS ADJ 500MA 8TDFN | 6317 Lisää tilauksesta |
|
| R1191N090D-TR-FE | IC REG LINEAR 9V 300MA SOT23-5 | 947 Lisää tilauksesta |
|
| SPX1581T5-L-3-3 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 862 Lisää tilauksesta |
|
| MIC29371-5.0BT | IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-5 | 932 Lisää tilauksesta |
|
| LT1121IST-5#PBF | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223-3 | 2242 Lisää tilauksesta |
|
| MC33269DTRKG | IC REG LINEAR POS ADJ 800MA DPAK | 1109 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5245-2.7BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 3801 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10811 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15391 | $0.15391 |
| 3000 | $0.15391 | $461.73 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.