Vain viitteeksi
| Osa numero | NCV8570BSN33T1G |
| LIXINC Part # | NCV8570BSN33T1G |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | NCV8570BSN33T1G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | NCV8570BSN33T1G |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 3.3V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.185V @ 200mA |
| virta - lähtö: | 200mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 110 µA |
| virta - syöttö (max): | 130 µA |
| psrr: | 82dB ~ 63dB (1kHz ~ 10kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| toimittajan laitepaketti: | 5-TSOP |
| NCV551SN15T1G | IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP | 4886 Lisää tilauksesta |
|
| TPS75715KTTT | IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5 | 22720 Lisää tilauksesta |
|
| DI79L24UAB | IC REG LINEAR -24V 100MA SOT89 | 948 Lisää tilauksesta |
|
| RP100N181B-TR-FE | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 6828 Lisää tilauksesta |
|
| TLV71328PDQNT | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON | 4412 Lisää tilauksesta |
|
| S-13A1B25-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.5V 1A HSNT-6A | 999 Lisää tilauksesta |
|
| LM337LMX/NOPB | IC REG LIN NEG ADJ 100MA 8SOIC | 8113 Lisää tilauksesta |
|
| S-1206B21-I6T2U | IC REG LINEAR 2.1V 250MA SNT6A | 880 Lisää tilauksesta |
|
| NCV8177BMX180TCG | IC REG LINEAR 1.8V 500MA 4XDFN | 283690989 Lisää tilauksesta |
|
| NJM2831F08-TE1 | IC REG LINEAR 8V 100MA SOT23-5 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| BU29TD2WNVX-TL | IC REG LIN 2.9V 200MA 4SSON | 1297 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1117DTAT5G | IC REG LINEAR POS ADJ 1A DPAK | 183113418 Lisää tilauksesta |
|
| LP2985IM5X-3.0 | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 36861 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 2819987 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.29000 | $1.29 |
| 3000 | $0.46900 | $1407 |
| 6000 | $0.44555 | $2673.3 |
| 15000 | $0.42880 | $6432 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.