Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX1818EUT50#TG16 |
| LIXINC Part # | MAX1818EUT50#TG16 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX1818EUT50#TG16 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX1818EUT50#TG16 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Not For New Designs |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Adjustable (Fixed) |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.25V (5V) |
| jännite - lähtö (max): | 5V |
| jännitehäviö (max): | 0.22V @ 500mA |
| virta - lähtö: | 500mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 250 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable, Power Good |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SOT-23-6 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-6 |
| TL750L08CD | IC REG LINEAR 8V 150MA 8SOIC | 24687 Lisää tilauksesta |
|
| NCV8503PW50R2 | IC REG LINEAR 5V 400MA 16SOIC | 8867 Lisää tilauksesta |
|
| ISL78307FBEAZ-T7A | IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC | 960 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5233-2.5BM5 | IC REG LINEAR LDO | 14025 Lisää tilauksesta |
|
| S-1206B17-U3T1G | IC REG LINEAR 1.7V 250MA SOT89-3 | 913 Lisää tilauksesta |
|
| S-1313D32-M5T1U3 | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5 | 893 Lisää tilauksesta |
|
| LP2985AIM5-1.5/NOPB | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 10740 Lisää tilauksesta |
|
| S-817A19ANB-CUIT2U | IC REG LINEAR 1.9V 20MA SC82AB | 984 Lisää tilauksesta |
|
| MAX8881EUT25 | IC REG LINEAR LDO | 7220 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5321-MFYML-TR | IC REG LINEAR 1.5V/2.8V 6MLF | 941 Lisää tilauksesta |
|
| TLV71210DBVT | IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5 | 2976 Lisää tilauksesta |
|
| RP110N281B-TR-FE | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 | 955 Lisää tilauksesta |
|
| TPS77101QDGKRG4Q1 | IC REG LIN POS ADJ 150MA 8VSSOP | 971 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10947 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.48000 | $1.48 |
| 2500 | $ 1.26716 | $3167.9 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.