Vain viitteeksi
| Osa numero | MIC37501-2.5BR |
| LIXINC Part # | MIC37501-2.5BR |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 2.5V 5A SPAK-7 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MIC37501-2.5BR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MIC37501-2.5BR |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.5V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.5V @ 5A |
| virta - lähtö: | 5A |
| nykyinen - lepo (iq): | - |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SPak-7 (7 leads + Tab) |
| toimittajan laitepaketti: | S-PAK-7 |
| TLE4284DV50ATMA1 | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-3-11 | 1326 Lisää tilauksesta |
|
| LP3985IM5-2.5 | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 2871 Lisää tilauksesta |
|
| NCP170BMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN | 300090970 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5203-5.0BM5 | IC REG LINEAR LDO POS VOLT | 12166 Lisää tilauksesta |
|
| BD30HA3MEFJ-ME2 | IC REG LINEAR 3V 300MA 8HTSOP | 3304 Lisää tilauksesta |
|
| LM2931ACTVG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO220-5 | 3845317 Lisää tilauksesta |
|
| ISL9014IRCJZ-T | IC REG LINEAR 300MA 10DFN | 7371 Lisää tilauksesta |
|
| S-1121B27MC-N2MTFG | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 | 953 Lisää tilauksesta |
|
| AP7343Q-33W5-7 | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 | 93939 Lisää tilauksesta |
|
| TC1262-5.0VDBTR | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3 | 2425 Lisää tilauksesta |
|
| ADP160AUJZ-1.5-R7 | IC REG LINEAR 1.5V 150MA TSOT5 | 1335 Lisää tilauksesta |
|
| S-13A1C16-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 1A HSNT-6A | 919 Lisää tilauksesta |
|
| KA78L08AZTA | IC REG LINEAR 8V 100MA TO92-3 | 4912 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11269 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.08000 | $2.08 |
| 192 | $2.08000 | $399.36 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.