Vain viitteeksi
| Osa numero | R1180Q131B-TR-FE |
| LIXINC Part # | R1180Q131B-TR-FE |
| Valmistaja | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC82AB |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R1180Q131B-TR-FE PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R1180Q131B-TR-FE |
| Brändi: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| sarja: | R1180x |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.3V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 1.1V @ 150mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 1.5 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-82A, SOT-343 |
| toimittajan laitepaketti: | SC-82AB |
| MAX5087BATE/V+T | IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN | 861 Lisää tilauksesta |
|
| REG103FA-3 | IC REG LIN 3V 500MA DDPAK/TO263 | 14914 Lisää tilauksesta |
|
| LP8345CLD-2.5/NOPB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON | 961 Lisää tilauksesta |
|
| S-1132B43-U5T1U | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT89-5 | 839 Lisää tilauksesta |
|
| TPS79918QDDCRQ1 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 30098 Lisää tilauksesta |
|
| NCV511SN25T1G | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5TSOP | 931 Lisää tilauksesta |
|
| S-817B12AUA-CWBT2G | IC REG LINEAR 1.2V 20MA SOT89-3 | 974 Lisää tilauksesta |
|
| LP3991TLX-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA | 3994 Lisää tilauksesta |
|
| LT1761ES5-BYP#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 18358 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5245-3.0BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 1876 Lisää tilauksesta |
|
| MPQ2013AGQ-5-AEC1-Z | IC REG LINEAR 5V 150MA 8QFN | 953 Lisää tilauksesta |
|
| S-1312D30-A4T2U3 | IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-B | 974 Lisää tilauksesta |
|
| S-1312A24-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SOT23-5 | 904 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10845 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23055 | $0.23055 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.