Vain viitteeksi
| Osa numero | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| LIXINC Part # | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 1.1V 300MA TSOT5 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADP1712AUJZ-1.1-R7 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.1V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.23V @ 300mA |
| virta - lähtö: | 300mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 70 µA |
| virta - syöttö (max): | 420 µA |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable, Soft Start |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| toimittajan laitepaketti: | TSOT-5 |
| TCR2EF32,LM(CT | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SMV | 6628 Lisää tilauksesta |
|
| LP2952AIM-3.3 | IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC | 917 Lisää tilauksesta |
|
| UA7805CKTTR | IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-3 | 12055 Lisää tilauksesta |
|
| S-13R1G14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 947 Lisää tilauksesta |
|
| MAX8511EXK33+T | IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 | 13345 Lisää tilauksesta |
|
| R1501J092B-T1-JE | IC REG LINEAR 9.2V 1A TO252-5-P2 | 965 Lisää tilauksesta |
|
| RN5RZ35AA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.5V 100MA SOT23-5 | 801 Lisää tilauksesta |
|
| S-1155B15-U5T1G | IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT89-5 | 861 Lisää tilauksesta |
|
| LP38841S-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 800MA DDPAK | 1031 Lisää tilauksesta |
|
| BDJ2GA5WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 12V 500MA 8HTSOP | 3364 Lisää tilauksesta |
|
| AP2112R5-2.6TRG1 | IC REG LINEAR 2.6V 600MA SOT89-5 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| LT3050EDDB#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA 12DFN | 1360 Lisää tilauksesta |
|
| UA78L09CLPR | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG | 2812 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 29122 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.