Vain viitteeksi
| Osa numero | LD6836TD/14H,125 |
| LIXINC Part # | LD6836TD/14H,125 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 1.4V 300MA 5TSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LD6836TD/14H,125 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LD6836TD/14H,125 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.4V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.2V @ 300mA |
| virta - lähtö: | 300mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 100 µA |
| virta - syöttö (max): | 250 µA |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | 5-TSOP |
| ADP1714AUJZ-0.95R7 | IC REG LINEAR 0.95V 300MA TSOT5 | 11786 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5259-1.5YD5 | IC REG LINEAR 300MA HIGH PSRR | 5321 Lisää tilauksesta |
|
| TPS767D325PWPG4 | IC REG LIN 2.5V/3.3V 1A 28HTSSOP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| XC6222B281MR-G | IC REG LINEAR 2.8V 700MA SOT25 | 3590 Lisää tilauksesta |
|
| LP3964ES-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 800MA DDPAK | 1037 Lisää tilauksesta |
|
| LP38693QSD-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON | 1454 Lisää tilauksesta |
|
| RP131K101B-TR | IC REG LINEAR 1V 1A DFN1820-6 | 5861 Lisää tilauksesta |
|
| SM72238TD-3.0/NOPB | IC REG LINEAR 3V 100MA TO252-3 | 15885 Lisää tilauksesta |
|
| MPQ2019GN-33-AEC1-Z | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8SOIC | 853 Lisää tilauksesta |
|
| ADP322ACPZ-165-R7 | IC REG LIN 1.2V/1.8V/3.3V 16CSP | 12094 Lisää tilauksesta |
|
| MCP1754ST-3302E/MC | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8DFN | 3490 Lisää tilauksesta |
|
| ADP165AUJZ-2.3-R7 | IC REG LIN 2.3V 150MA TSOT23-5 | 3059 Lisää tilauksesta |
|
| NCP114ASN250T2G | IC REG LINEAR 2.5V 300MA 5TSOP | 102848 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 30818 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.