Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6221B28A7R-G |
| LIXINC Part # | XC6221B28A7R-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4USPN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6221B28A7R-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6221B28A7R-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.85V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.17V @ 100mA |
| virta - lähtö: | 200mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 50 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 70dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current, Short Circuit |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 4-XDFN |
| toimittajan laitepaketti: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| NCP115CMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4XDFN | 15718863 Lisää tilauksesta |
|
| NCP4671DSN09T1G | IC REG LINEAR 0.9V 400MA SOT23-5 | 3957 Lisää tilauksesta |
|
| S-1312D20-A4T1U3 | IC REG LINEAR 2V 150MA HSNT4-A | 989 Lisää tilauksesta |
|
| NCV8752ASN18T1G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 5TSOP | 24862 Lisää tilauksesta |
|
| ADP220ACBZ-2818R7 | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 6WLCSP | 15741 Lisää tilauksesta |
|
| TPS7A6050QKVURQ1 | IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5 | 5320 Lisää tilauksesta |
|
| S-817A55ANB-CVST2U | IC REG LINEAR 5.5V 75MA SC82AB | 929 Lisää tilauksesta |
|
| LT1761ES5-BYP#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 36200 Lisää tilauksesta |
|
| TPS7B4253QDDARQ1 | IC REG LIN POS ADJ 300MA 8SO | 892 Lisää tilauksesta |
|
| MIC3775-1.8BMM | IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP | 13478 Lisää tilauksesta |
|
| NCP4671DSN10T1G | IC REG LINEAR 1V 400MA SOT23-5 | 24363 Lisää tilauksesta |
|
| LT1020ISW#PBF | IC REG LIN POS ADJ 125MA 16SOIC | 913 Lisää tilauksesta |
|
| MC33565DR2G | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC | 5893 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10839 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21211 | $0.21211 |
| 5000 | $0.21211 | $1060.55 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.