Vain viitteeksi
| Osa numero | MC7808BDTG |
| LIXINC Part # | MC7808BDTG |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 8V 1A DPAK |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC7808BDTG PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC7808BDTG |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 35V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 8V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 2V @ 1A (Typ) |
| virta - lähtö: | 1A |
| nykyinen - lepo (iq): | 8 mA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 62dB (120Hz) |
| ohjausominaisuudet: | - |
| suojaominaisuudet: | Over Temperature, Short Circuit |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| toimittajan laitepaketti: | DPAK |
| TL750M05CKCSE3 | IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3 | 1530 Lisää tilauksesta |
|
| S-1137B24-U5T1G | IC REG LINEAR 2.4V 300MA SOT89-5 | 894 Lisää tilauksesta |
|
| S-1312B31-A4T1U3 | IC REG LINEAR 3.1V 150MA HSNT4-A | 1067 Lisää tilauksesta |
|
| AP7343D-18FS4-7B | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DFN | 9124 Lisää tilauksesta |
|
| NCV8170BXV310T2G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563 | 1801 Lisää tilauksesta |
|
| LD6805K/21P,115 | IC REG LIN 2.1V 150MA DFN1010C-4 | 70975 Lisää tilauksesta |
|
| AP7315-28SR-7 | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23 | 99889 Lisää tilauksesta |
|
| TPS727105YFFT | IC REG LINEAR 1.05V 250MA 4DSBGA | 1712 Lisää tilauksesta |
|
| BD50HC0WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 5V 1A 8HTSOP | 933 Lisää tilauksesta |
|
| LT1763CS8-5#PBF | IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC | 4182 Lisää tilauksesta |
|
| TLS805B1LDV50XUMA1 | IC REG LINEAR 5V 50MA TSON-10 | 936 Lisää tilauksesta |
|
| MP20042DG-SJ-LF-Z | IC REG LINEAR 2.5V/3.3V 8QFN | 869 Lisää tilauksesta |
|
| NCP154MX280280TAG | IC REG LIN 2.8V/2.8V 300MA 8XDFN | 21932 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 5597835 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67000 | $0.67 |
| 75 | $0.55775 | $41.83125 |
| 150 | $0.45524 | $68.286 |
| 525 | $0.35987 | $188.93175 |
| 1050 | $0.28788 | $302.274 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.