Vain viitteeksi
| Osa numero | S-1313C1J-A4T1U3 |
| LIXINC Part # | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Valmistaja | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LIN 1.85V 200MA HSNT4-A |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | S-1313C1J-A4T1U3 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Brändi: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| sarja: | S-1313 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.85V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.58V @ 100mA |
| virta - lähtö: | 200mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 100 nA |
| virta - syöttö (max): | 1.35 µA |
| psrr: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Overcurrent, Thermal Shutdown |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | HSNT-4-A |
| LT3023IDD#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 10DFN | 3028 Lisää tilauksesta |
|
| AP2112R5-1.2TRG1 | IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT89-5 | 908 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5305-2.8YD5-TR | IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5 | 863 Lisää tilauksesta |
|
| S-1315C19-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 | 846 Lisää tilauksesta |
|
| S-13R1D24-I4T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SNT4A | 905 Lisää tilauksesta |
|
| S-1335B12-A4T2U3 | IC REG LINEAR 1.2V 150MA HSNT4-B | 1006 Lisää tilauksesta |
|
| LDI1117-2.5U | IC REG LINEAR 2.5V 1.35A SOT89 | 889 Lisää tilauksesta |
|
| CS8121YTVA5 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 3434 Lisää tilauksesta |
|
| MIC5236-3.3YM | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC | 1099 Lisää tilauksesta |
|
| S-1206B40-U3T1U | IC REG LINEAR 4V 250MA SOT89-3 | 935 Lisää tilauksesta |
|
| S-1135D28-A6T1U | IC REG LINEAR 2.8V 300MA HSNT-6A | 838 Lisää tilauksesta |
|
| S-13R1A21-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT23-5 | 943 Lisää tilauksesta |
|
| S-816A45AMC-BAUT2G | IC REG LINEAR 4.5V 1A SOT23-5 | 805 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10911 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33040 | $0.3304 |
| 10000 | $0.31816 | $3181.6 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.