Vain viitteeksi
| Osa numero | RP130K311D-TR |
| LIXINC Part # | RP130K311D-TR |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Kuvaus | IC REG LIN 3.1V 150MA DFN1010-4 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RP130K311D-TR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RP130K311D-TR |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | RP130x |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| sääntelijöiden määrä: | 1 |
| jännite - tulo (max): | 6.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 3.1V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| jännitehäviö (max): | 0.51V @ 150mA |
| virta - lähtö: | 150mA |
| nykyinen - lepo (iq): | 58 µA |
| virta - syöttö (max): | - |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| suojaominaisuudet: | Over Current |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 4-UDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | DFN(PLP)1010-4 |
| TPS73410DDCR | IC REG LINEAR 1V 250MA SOT23-5 | 102983 Lisää tilauksesta |
|
| TPS7A4525DCQR | IC REG LIN LOW NOISE FAST TRANS | 6980 Lisää tilauksesta |
|
| MP8801DJ-2.5-LF-P | IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23 | 837 Lisää tilauksesta |
|
| MAX8511EXK25-T | IC REG LINEAR LDO | 15830 Lisää tilauksesta |
|
| S-1137C12-U5T1G | IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT89-5 | 964 Lisää tilauksesta |
|
| NCP717CMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4XDFN | 929 Lisää tilauksesta |
|
| TLV75528PDBVR | IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5 | 2592 Lisää tilauksesta |
|
| TPS73625DCQ | IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-6 | 1269 Lisää tilauksesta |
|
| R1114N261B-TR-FE | IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 | 982 Lisää tilauksesta |
|
| S-1132B47-M5T1G | IC REG LINEAR 4.7V 300MA SOT23-5 | 972 Lisää tilauksesta |
|
| S-1711A1829-M6T1U | IC REG LIN 1.8V/2.9V 150MA SOT23 | 954 Lisää tilauksesta |
|
| TCR2EF45,LM(CT | IC REG LINEAR 4.5V 200MA SMV | 3800 Lisää tilauksesta |
|
| S-13A1B22-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.2V 1A HSNT-6A | 989 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 70960 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23000 | $0.23 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.