Vain viitteeksi
| Osa numero | XRP7714ILBTR-0X14-F |
| LIXINC Part # | XRP7714ILBTR-0X14-F |
| Valmistaja | MaxLinear |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen + kytkentä |
| Kuvaus | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XRP7714ILBTR-0X14-F PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XRP7714ILBTR-0X14-F |
| Brändi: | MaxLinear |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen + kytkentä |
| Valmistaja: | MaxLinear |
| sarja: | PowerXR |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (1) |
| lähtöjen määrä: | 5 |
| taajuus - vaihto: | 1.5MHz |
| jännite/virta - lähtö 1: | Controller |
| jännite/virta - lähtö 2: | Controller |
| jännite/virta - lähtö 3: | Controller |
| led kuljettajalla: | No |
| ohjaajan kanssa: | No |
| w/sekvenssori: | Yes |
| jännite - syöttö: | 4.75V ~ 25V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 40-TQFN (6x6) |
| NCV97311MW33R2G | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 32QFN | 895 Lisää tilauksesta |
|
| NCP81001MNTWG | IC PHASE CONTROLLER QFN | 989 Lisää tilauksesta |
|
| NCV97311MW50R2G | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 32QFN | 966 Lisää tilauksesta |
|
| XRP7724ILBTR-CX01-F | IC REG 6OUT BUCK/LINEAR 44TQFN | 865 Lisää tilauksesta |
|
| XRP7714ILB-SAQ-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 876 Lisää tilauksesta |
|
| NCP6915AFCCLT1G | IC REG 6OUT BCK/LNR SYNC 16WLCSP | 875 Lisää tilauksesta |
|
| MAX8839ERE+T | IC INTEGRATED CIRCUIT | 882 Lisää tilauksesta |
|
| NCV97310MW33R2G | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 32QFN | 814 Lisää tilauksesta |
|
| RAA230409AGFT#BA0 | IC REG BUCK QUAD SYNC 32TQFP | 986 Lisää tilauksesta |
|
| RT9218CPS | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 14SOP | 807 Lisää tilauksesta |
|
| XRP7714ILB-AL01-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 868 Lisää tilauksesta |
|
| RT6806ZQV | IC REGULATOR QFN | 899 Lisää tilauksesta |
|
| LX1675CLQ | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 38MLPQ | 985 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10831 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.