Vain viitteeksi
| Osa numero | L5964L-VYY |
| LIXINC Part # | L5964L-VYY |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen + kytkentä |
| Kuvaus | IC REG TRPL BUCK/LNR SYNC 64LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | L5964L-VYY PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | L5964L-VYY |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen + kytkentä |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) |
| lähtöjen määrä: | 3 |
| taajuus - vaihto: | 250kHz ~ 2.3MHz |
| jännite/virta - lähtö 1: | Selectable, 3.5A |
| jännite/virta - lähtö 2: | Selectable, 3.5A |
| jännite/virta - lähtö 3: | Selectable, 250mA |
| led kuljettajalla: | No |
| ohjaajan kanssa: | Yes |
| w/sekvenssori: | No |
| jännite - syöttö: | 3.3V ~ 26V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-LQFP Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 64-LQFP (10x10) |
| XRP7740ILB-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 1397 Lisää tilauksesta |
|
| MB39C022NPN-G-EFE1 | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10SON | 891 Lisää tilauksesta |
|
| LT3048EDC-12#TRMPBF | IC REG DL BOOST/LNR 2.2MHZ 8DFN | 854 Lisää tilauksesta |
|
| LT3095EUDD#PBF | IC REG DL BOOST/LINEAR 24QFN | 1032 Lisää tilauksesta |
|
| TC1303C-ZI0EUN | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 963 Lisää tilauksesta |
|
| A8450KLBTR-T | IC REG QUAD BUCK/LINEAR 24SOIC | 1667 Lisää tilauksesta |
|
| S6BP401AL1SN1B000 | IC REG 6OUT BUCK/LNR SYNC 40QFN | 968 Lisää tilauksesta |
|
| ISL9307IRTWCWNZ-T | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN | 850 Lisää tilauksesta |
|
| TC1313-1P0EUNTR | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 893 Lisää tilauksesta |
|
| ISL9307IRTAAJFZ-T7A | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN | 970 Lisää tilauksesta |
|
| LM3280TL-280/NOPB | 0.94A, 2000KHZ PBGA16 | 1471 Lisää tilauksesta |
|
| BD39012EFV-CE2 | IC REG 24HTSSOP-B | 2790 Lisää tilauksesta |
|
| TPS610986DSET | IC REG DL BOOST/LNR SYNC 6WSON | 937 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10947 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.83000 | $5.83 |
| 960 | $3.04264 | $2920.9344 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.