Vain viitteeksi
| Osa numero | ISL9307IRTAANGZ-T |
| LIXINC Part # | ISL9307IRTAANGZ-T |
| Valmistaja | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - lineaarinen + kytkentä |
| Kuvaus | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ISL9307IRTAANGZ-T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ISL9307IRTAANGZ-T |
| Brändi: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - lineaarinen + kytkentä |
| Valmistaja: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| lähtöjen määrä: | 4 |
| taajuus - vaihto: | 3MHz |
| jännite/virta - lähtö 1: | 0.8V ~ 5.5V, 1.5A |
| jännite/virta - lähtö 2: | 0.8V ~ 5.5V, 1.5A |
| jännite/virta - lähtö 3: | 3.3V, 300mA |
| led kuljettajalla: | No |
| ohjaajan kanssa: | No |
| w/sekvenssori: | No |
| jännite - syöttö: | 1.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-WQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 16-TQFN (4x4) |
| LT3507AHFE#TRPBF | IC REG QUAD BUCK/LINEAR 38TSSOP | 809 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2800-G2SYML-TR | IC REG TRPL BUCK/LNR 2MHZ 16QFN | 1033 Lisää tilauksesta |
|
| TC1313-ZS0EUNTR | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 970 Lisää tilauksesta |
|
| LP87322ERHDRQ1 | IC REG QUAD BUCK/LNR 2MHZ 28VQFN | 895 Lisää tilauksesta |
|
| LP3907TL-JJCP/NOPB | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 25USMD | 992 Lisää tilauksesta |
|
| TC1303B-RD1EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 916 Lisää tilauksesta |
|
| LM2686MTC | SWITCHED CAPACITOR REGULATOR | 899 Lisää tilauksesta |
|
| TC1303B-PD0EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 857 Lisää tilauksesta |
|
| MAX20049DATEE/VY+T | MINI PMIC FOR REMOTE CAMERA POWE | 990 Lisää tilauksesta |
|
| TPS65320CQPWPRQ1 | IC REG DL BUCK/LINEAR 14HTSSOP | 855 Lisää tilauksesta |
|
| TC1303B-SD0EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 958 Lisää tilauksesta |
|
| L5963U-KBX | IC REG TRP BCK/LNR SYNC PWRSSO36 | 830 Lisää tilauksesta |
|
| SC3303MLTRT | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MLPD | 915 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10865 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.93920 | $2.9392 |
| 6000 | $2.78680 | $16720.8 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.