Vain viitteeksi
| Osa numero | XC9281A1ME0R-G |
| LIXINC Part # | XC9281A1ME0R-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC9281A1ME0R-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC9281A1ME0R-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | XC9281 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 2.5V |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.95V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 600mA |
| taajuus - vaihto: | 6MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 5-XFBGA, WLBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 5-WLP-06 (0.88x0.96) |
| XC9135B38CDR-G | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST | 882 Lisää tilauksesta |
|
| TLF50251ELXUMA2 | IC REG DC/DC CONVERTER | 896 Lisää tilauksesta |
|
| XC9259B18C1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 889 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237E2LDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 893 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237B16C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 801 Lisää tilauksesta |
|
| XC9260B30DPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 839 Lisää tilauksesta |
|
| XD9261B2CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 951 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236C36C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 915 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236A20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 974 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236C20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 940 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236A3ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 834 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235A30D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 890 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237C14DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 967 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10843 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32198 | $0.32198 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.