Vain viitteeksi
| Osa numero | XC9141B38D0R-G |
| LIXINC Part # | XC9141B38D0R-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC9141B38D0R-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC9141B38D0R-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | XC9141 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Up |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Boost |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 0.65V |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 3.8V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 500mA |
| taajuus - vaihto: | 3MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 6-XFBGA, WLBGA |
| toimittajan laitepaketti: | WLP-6-01 |
| XC9236A1BDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 904 Lisää tilauksesta |
|
| MAX860CUA | SWITCHED-CAP VOLTAGE CONVERTER | 2370 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257B1FEER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 953 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235G09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 900 Lisää tilauksesta |
|
| XC9260B21CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 874 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237A37DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 924 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1729SN35T | IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 6TSOP | 5822 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237A3KCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 979 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235A1KD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 923 Lisää tilauksesta |
|
| NCV890430MW33TXG | AUTOMOTIVE 0.6 A 2 MHZ 100% DUTY | 989 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236B32C0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 866 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237G18D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 836 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235B17D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 985 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10981 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64999 | $0.64999 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.