Vain viitteeksi
| Osa numero | RP508K261A-TR |
| LIXINC Part # | RP508K261A-TR |
| Valmistaja | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | 600MA 6MHZ PWM/VFM STEP-DOWN DCD |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RP508K261A-TR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RP508K261A-TR |
| Brändi: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| sarja: | RP508K |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 2.3V |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.6V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 600mA |
| taajuus - vaihto: | 6MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 6-XFDFN |
| toimittajan laitepaketti: | DFN(PLP)1212-6F |
| XC9258A20EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 868 Lisää tilauksesta |
|
| RP511Z331B-TR-F | 0.3 ?A IQ ULTRA-LOW QUIESCENT CU | 878 Lisää tilauksesta |
|
| XC9260B2MCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 931 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236E28DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 945 Lisää tilauksesta |
|
| XC9261A2CCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 804 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236A21C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 894 Lisää tilauksesta |
|
| XC9261A36CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 939 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236G24DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 977 Lisää tilauksesta |
|
| XC9262B29C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 802 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257B3BCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 965 Lisää tilauksesta |
|
| XD9261B1HDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 840 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235E2ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 959 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236C2FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 859 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10808 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.84000 | $0.84 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.