Vain viitteeksi
| Osa numero | XC9141E40DER-G |
| LIXINC Part # | XC9141E40DER-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC9141E40DER-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC9141E40DER-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | XC9141 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Up |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Boost |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 0.65V |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 4V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 500mA |
| taajuus - vaihto: | 3MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9262A13C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 933 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257A08EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 847 Lisää tilauksesta |
|
| XC9142C20C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 860 Lisää tilauksesta |
|
| XD9261A1LCER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 969 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235B1MC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 981 Lisää tilauksesta |
|
| MAX17270AENE+T | TRIPLE-OUTPUT NANOPOWER BUCK-BOO | 158477 Lisää tilauksesta |
|
| XC9260B19DER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 963 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237A2AC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 985 Lisää tilauksesta |
|
| XD9261B3CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 889 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236E1FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 956 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237A3FDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 818 Lisää tilauksesta |
|
| XC9261A1EDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 812 Lisää tilauksesta |
|
| XC9259B0LE1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 953 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10993 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.