Vain viitteeksi
| Osa numero | XC9259A11E1R-G |
| LIXINC Part # | XC9259A11E1R-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC9259A11E1R-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC9259A11E1R-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | XC9259 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 2.5V |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.1V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 1A |
| taajuus - vaihto: | 6MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-XFLGA |
| toimittajan laitepaketti: | LGA-8B01 |
| XC9141B31C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 878 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235A1LC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 843 Lisää tilauksesta |
|
| ZSPM1025AA1W1 | PQFN / 24 / 4X4MM# G1 - TAPE&REE | 951 Lisää tilauksesta |
|
| TCM33063AVPA | ANA DC-DC.5A SW I REG | 15834 Lisää tilauksesta |
|
| XC9802B303ER-G | STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT | 910 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236E19DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 962 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257A34EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 976 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236C09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 980 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237G2FD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 971 Lisää tilauksesta |
|
| XC9260B3CDER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 854 Lisää tilauksesta |
|
| XC9141B37CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 987 Lisää tilauksesta |
|
| XC9142E25C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 885 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236B3DCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 976 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10938 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.78820 | $0.7882 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.