Vain viitteeksi
| Osa numero | XC9136E42CDR-G |
| LIXINC Part # | XC9136E42CDR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC9136E42CDR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC9136E42CDR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | XC9136 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Up |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Boost |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 0.65V |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 4.2V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 500mA |
| taajuus - vaihto: | 1.2MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 10-USPB (2.9x2.6) |
| XC9235A0LD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 802 Lisää tilauksesta |
|
| XC9141A46CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 996 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257B3FCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 965 Lisää tilauksesta |
|
| XC9260B1HDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 806 Lisää tilauksesta |
|
| XC9141E31D0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 851 Lisää tilauksesta |
|
| XD9260A12CER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 919 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237G33DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 945 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257A21EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 930 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237A2EC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 967 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235A35D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 832 Lisää tilauksesta |
|
| XC9237B3FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 930 Lisää tilauksesta |
|
| MAX17223ALT+T | 0.9V TO 5V, 500MA INPUT CURRENT | 20916 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235A30C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 947 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10803 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.93015 | $0.93015 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.