Vain viitteeksi
| Osa numero | LM2781TPX/NOPB |
| LIXINC Part # | LM2781TPX/NOPB |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | IC REG CHARG PUMP INV 50MA 8USMD |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LM2781TPX/NOPB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LM2781TPX/NOPB |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| toiminto: | Ratiometric |
| lähtökokoonpano: | Negative |
| topologia: | Charge Pump |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 1.8V |
| jännite - tulo (max): | 5.5V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | -Vin |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 50mA |
| taajuus - vaihto: | 210kHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-UFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 8-µSMD (1.36x1.36) |
| RT8030GS | IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 8SOP | 820 Lisää tilauksesta |
|
| MAX20006MAFOX/VY+T | IC CONV STEP DOWN 36V 17QFN | 937 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3615MPFE | IC REG BUCK ADJ 3A DL 24TSSOP | 838 Lisää tilauksesta |
|
| MAX17532ATB+ | IC REG BUCK ADJ 100MA 10TDFN | 18209 Lisää tilauksesta |
|
| LM2594N-12 | IC REG BUCK 12V 500MA 8DIP | 808 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3126IUFD | IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN | 920 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2296BD5-TR | IC REG BOOST ADJ 1.2A TSOT23-5 | 980 Lisää tilauksesta |
|
| TPS61032PWPG4 | IC REG BOOST 5V 3.6A 16HTSSOP | 828 Lisää tilauksesta |
|
| LM3352MTC-2.5/NOPB | IC REG CHARGE PUMP 2.5V 16TSSOP | 942 Lisää tilauksesta |
|
| AOZ3053PI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SO | 906 Lisää tilauksesta |
|
| SI9166BQ-T1-E3 | IC REG BUCK BST 1.5A 16TSSOP | 867 Lisää tilauksesta |
|
| MAX77231EZL+ | IC REG BOOST 11.2V 10MA 9WLP | 4334 Lisää tilauksesta |
|
| MIC4950YFM-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SOIC | 889 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10813 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.