Vain viitteeksi
| Osa numero | LT8609AJMSE#PBF |
| LIXINC Part # | LT8609AJMSE#PBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | 42V, 2A/3A PEAK SYNC BUCK REG W/ |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LT8609AJMSE#PBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LT8609AJMSE#PBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtötyyppi: | Adjustable |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 3V |
| jännite - tulo (max): | 42V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 0.782V |
| jännite - lähtö (max): | 42V |
| virta - lähtö: | 3A |
| taajuus - vaihto: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MSOP-EP |
| MP2361DK-LF-P | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 10MSOP | 955 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5072ETJ+ | IC REG BUCK BST ADJ DL 32TQFN | 42254 Lisää tilauksesta |
|
| XC9140A492MR-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 973 Lisää tilauksesta |
|
| TPS54335ADDA | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SOPWR | 802 Lisää tilauksesta |
|
| ISL78236ARZ-T7A | IC REG BUCK ADJ 3A DL 24QFN | 856 Lisää tilauksesta |
|
| MCP1642BT-30I/MS | IC REG BOOST 3V 800MA 8MSOP | 3390 Lisää tilauksesta |
|
| XC9258B2CCMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 959 Lisää tilauksesta |
|
| LM3677LEE-1.5/NOPB | IC REG BUCK 1.5V 600MA 6LLP | 1586 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3200ES6-5#TRMPBF | IC REG CHARGE PUMP 5V TSOT23 | 4114 Lisää tilauksesta |
|
| AS1325-BSTT-50 | IC REG BOOST 5V 1A SOT23-6 | 2094 Lisää tilauksesta |
|
| ISL78234AARZ | IC REG BUCK ADJ 4A 16WFQFN | 805 Lisää tilauksesta |
|
| TPS54060ADRCT | IC REG BCK SPLIT RAIL ADJ 10VSON | 5523 Lisää tilauksesta |
|
| MAX20019ATBD/V+ | 3.2MHZ, 500MA DUAL STEP-DOWN CON | 10002311 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10929 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.86000 | $6.86 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.