Vain viitteeksi
| Osa numero | TPS54613PWP |
| LIXINC Part # | TPS54613PWP |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | IC REG BUCK 1.5V 6A 28HTSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TPS54613PWP PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TPS54613PWP |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | SWIFT™ |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 3V |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.5V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 6A |
| taajuus - vaihto: | 350kHz, 550kHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 28-HTSSOP |
| XC9235B15DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 852 Lisää tilauksesta |
|
| TPS62111RSAR | IC REG BUCK 3.3V 1.5A 16QFN | 19269 Lisää tilauksesta |
|
| TPS61282AYFFT | IC REG BOOST PROG 4A 16DSBGA | 1321 Lisää tilauksesta |
|
| ISL85033IRTZ-T7A | IC REG BUCK ADJ 3A SGL/DL 28TQFN | 1097 Lisää tilauksesta |
|
| MPQ2451GT-33-AEC1-P | IC REG BUCK 3.3V 600MA SOT23-6 | 5983 Lisää tilauksesta |
|
| MAX638AMJA/883B | IC REG BUCK ADJ/5V 8CERDIP | 999 Lisää tilauksesta |
|
| TPS612562CYFFT | IC REG BOOST 5.2V 2.4A 9DSBGA | 1395 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16993AGJL/VY+T | IC REG BUCK ADJ/PROG TRPL 32QFND | 886 Lisää tilauksesta |
|
| XC9235C3HCMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 982 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3624EMSE-25#PBF | IC REG BUCK 5V 2A 12MSOP | 921 Lisää tilauksesta |
|
| BD9142MUV-E2 | IC REG BUCK ADJ 3A VQFN024V4040 | 846 Lisää tilauksesta |
|
| LM2675N-5.0 | SWITCHING REGLTR, VOLTAGE-MODE | 1687 Lisää tilauksesta |
|
| RTQ2130BGQW-QT | IC REG BUCK ADJ 700MA 8WDFN-SL | 850 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11547 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.15000 | $4.15 |
| 10 | $3.74992 | $37.4992 |
| 50 | $3.57561 | $178.7805 |
| 100 | $3.10462 | $310.462 |
| 500 | $2.70347 | $1351.735 |
| 1000 | $2.35463 | $2354.63 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.