Vain viitteeksi
| Osa numero | XC9141D39CMR-G |
| LIXINC Part # | XC9141D39CMR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC9141D39CMR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC9141D39CMR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | XC9141 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Up |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Boost |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 0.65V |
| jännite - tulo (max): | 6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 3.9V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 500mA |
| taajuus - vaihto: | 1.2MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-25 |
| XC9141A55DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 997 Lisää tilauksesta |
|
| LMC7660IM | SWITCHED CAPACITOR CONVERTER, 0. | 1390 Lisää tilauksesta |
|
| R1286K002E-TR | PWM STEP-UP/INVERTING DCDC CONVE | 836 Lisää tilauksesta |
|
| MIC24045-KDYFL-TR | IC REG BUCK PROG 5A 20FQFN | 5781 Lisää tilauksesta |
|
| TPS62067DSGT | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WSON | 956 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1683EUK+T | IC REG CHARGE PUMP 2VIN SOT23-5 | 4011 Lisää tilauksesta |
|
| AOZ6643DI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8DFN | 981 Lisää tilauksesta |
|
| XC9236C38CMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 957 Lisää tilauksesta |
|
| ICL7660CUA+ | IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8UMAX | 2025102 Lisää tilauksesta |
|
| MP2238GD-Z | HIGH-EFFICIENCY, 8A, 18V, SYNCHR | 34805846 Lisää tilauksesta |
|
| LM2587T-5.0/NOPB | IC REG MULTI CONFG 5V 5A TO220-5 | 1323 Lisää tilauksesta |
|
| S-8354J20MC-JYFT2G | IC REG BOOST 2V 300MA SOT23-5 | 873 Lisää tilauksesta |
|
| LT3692EUH#PBF | IC REG BUCK ADJ 3.5A DL 32QFN | 871 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10882 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.