Vain viitteeksi
| Osa numero | LT3467AIDDB#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT3467AIDDB#TRPBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | IC REG MULTI CONFG ADJ 1.1A 8DFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LT3467AIDDB#TRPBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LT3467AIDDB#TRPBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Boost, Flyback, SEPIC |
| lähtötyyppi: | Adjustable |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 2.4V |
| jännite - tulo (max): | 16V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 1.255V |
| jännite - lähtö (max): | 40V |
| virta - lähtö: | 1.1A |
| taajuus - vaihto: | 2.1MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 8-DFN (3x2) |
| XC9237A2DDMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 963 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3245IDE#TRPBF | IC REG CHARG PUMP ADJ/PROG 12DFN | 843 Lisää tilauksesta |
|
| S-19933BA-A8T1U7 | IC REG BUCK ADJ 600MA HSNT-8(203 | 809 Lisää tilauksesta |
|
| LMS3635AQRNLTQ1 | IC REG BUCK ADJ 3.5A 22VQFN | 981 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1046IN8#PBF | IC REG CHARGE PUMP INV 50MA 8DIP | 864 Lisää tilauksesta |
|
| ADP2107ACPZ-1.5-R7 | 2A STEP-DOWN DC-DC CONVERTER | 11021 Lisää tilauksesta |
|
| MP6001DN-LF-Z | IC REG MULTI CONFG ADJ 2A 8SOIC | 941 Lisää tilauksesta |
|
| LT1371CR#TRPBF | IC REG MULT CONFG ADJ 3A D2PAK-7 | 1475 Lisää tilauksesta |
|
| TL2575HV-12IKV | IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 | 993 Lisää tilauksesta |
|
| XC9265C401MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 913 Lisää tilauksesta |
|
| XC9257A2KCMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 995 Lisää tilauksesta |
|
| TPS54910PWPR | IC REG BUCK ADJ 9A 28HTSSOP | 3334 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3527EUD-1#PBF | IC REG BOOST ADJ DL 16QFN | 986 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10804 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.97000 | $2.97 |
| 2500 | $2.90301 | $7257.525 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.