Vain viitteeksi
| Osa numero | MCP1256T-E/UN |
| LIXINC Part # | MCP1256T-E/UN |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10MSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MCP1256T-E/UN PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MCP1256T-E/UN |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Up |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Charge Pump |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 1.8V |
| jännite - tulo (max): | 3.6V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 3.3V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 100mA |
| taajuus - vaihto: | 650kHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MSOP |
| XC9237C33DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 802 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3406ABES5-2#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 | 904 Lisää tilauksesta |
|
| AOZ2233CQI-02 | POWER IC EZBUCK | 6868 Lisää tilauksesta |
|
| RT6211AHGE | IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6 | 815 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5026EUT+T | IC REG BOOST ADJ 260MA SOT23-6 | 7069 Lisää tilauksesta |
|
| RP400N341A-TR-FE | CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD | 810 Lisää tilauksesta |
|
| LM2676SD-12/NOPB | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON | 1165 Lisää tilauksesta |
|
| MAX669EUB | PWM STEP-UP CONTROLLER | 4922 Lisää tilauksesta |
|
| ISL78235ARZ-T | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 16TQFN | 900 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2571-2YMM | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 1003 Lisää tilauksesta |
|
| LM2597M-5.0 | SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 1.4 | 1094 Lisää tilauksesta |
|
| MAX77801EWP+T | IC REG BCK BST PROG 2A 20WLP | 1009 Lisää tilauksesta |
|
| TPS60210DGS | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10VSSOP | 916 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13193 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53000 | $1.53 |
| 2500 | $1.14330 | $2858.25 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.