Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX17505SATP+T |
| LIXINC Part # | MAX17505SATP+T |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Kuvaus | IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX17505SATP+T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX17505SATP+T |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäsäätimet |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | Himalaya |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtötyyppi: | Adjustable |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - tulo (min): | 4.5V |
| jännite - tulo (max): | 60V |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 0.9V |
| jännite - lähtö (max): | 54V |
| virta - lähtö: | - |
| taajuus - vaihto: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 20-TQFN (4x4) |
| LTC3112IDHD#PBF | IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN | 3259 Lisää tilauksesta |
|
| MAX17633BATP+T | IC REG BUCK ADJ 3.5A 20TQFN | 5851 Lisää tilauksesta |
|
| LM22680MRX-ADJ/NOPB | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 2273 Lisää tilauksesta |
|
| RT7296AGJ8F | IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-8 | 992 Lisää tilauksesta |
|
| TPS562219ADDFT | IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8 | 1479 Lisää tilauksesta |
|
| MIC22600YML-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24MLF | 4355 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5096BATE+T | IC REG BUCK ADJ/5V 600MA 16TQFN | 808 Lisää tilauksesta |
|
| ADP1111AN-5 | UPWR, STEP-UP/DOWN SWITCHING REG | 2888 Lisää tilauksesta |
|
| TPS62361BYZHT | IC REG BCK ADJ/PROG 2.5A 16DSBGA | 1317 Lisää tilauksesta |
|
| TPS543C20RVFR | IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN | 927 Lisää tilauksesta |
|
| XC9265A371MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 923 Lisää tilauksesta |
|
| XC9258A36EMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 938 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3608EWKG#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 52QFN | 873 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 15894 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17100 | $2.171 |
| 2500 | $2.03638 | $5090.95 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.