Vain viitteeksi
| Osa numero | IR3621M |
| LIXINC Part # | IR3621M |
| Valmistaja | IR (Infineon Technologies) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 32MLPQ |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IR3621M PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IR3621M |
| Brändi: | IR (Infineon Technologies) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | IR (Infineon Technologies) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtöjen määrä: | 2 |
| lähtövaiheet: | 2 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 5.5V ~ 14.5V |
| taajuus - vaihto: | 200kHz ~ 500kHz |
| käyttömäärä (max): | 86.5% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| kellon synkronointi: | Yes |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 32-MLPQ (5x5) |
| L6997S | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 972 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6558IRZ-TR5240 | IC REG CTRLR BUCK 20QFN | 941 Lisää tilauksesta |
|
| S-8356Q37BD-OYW-TFG | IC REG CTRLR BOOST 6SNB | 898 Lisää tilauksesta |
|
| ZL2004ALNNT | IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32QFN | 913 Lisää tilauksesta |
|
| UC2843ADR2G | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 903 Lisää tilauksesta |
|
| ISL8105BCBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 875 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6527ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 876 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3787MPGN | IC POWER MANAGEMENT | 935 Lisää tilauksesta |
|
| HIP6302VCB-T | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 962 Lisää tilauksesta |
|
| TLE63892GV50XUMA1 | IC REG CTRLR BUCK 14DSO | 974 Lisää tilauksesta |
|
| CS51220EDR16 | IC REG CTRLR FWRD CONV 16SOIC | 966 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5071CAUA+T | IC REG CTRLR FLYBACK 8MSOP | 854 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6522CBZ-TR5190C | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 924 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10944 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.