Vain viitteeksi
| Osa numero | UCC3800DTRG4 |
| LIXINC Part # | UCC3800DTRG4 |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | UCC3800DTRG4 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | UCC3800DTRG4 |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 6.9V ~ 12V |
| taajuus - vaihto: | 46kHz |
| käyttömäärä (max): | 99% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| kellon synkronointi: | No |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Frequency Control |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| MAX1771CSA-T | IC REG CTRLR BST/BUCK-BST 8SOIC | 833 Lisää tilauksesta |
|
| HIP6311ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC | 907 Lisää tilauksesta |
|
| LM5642XMT | IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP | 888 Lisää tilauksesta |
|
| UC3845BNST | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP | 963 Lisää tilauksesta |
|
| SI9111DY-E3 | IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC | 847 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3856EFE | IC POWER MANAGEMENT | 815 Lisää tilauksesta |
|
| UC2874DW-1G4 | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC | 941 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3862HGN-2 | IC POWER MANAGEMENT | 864 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6526ACB-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 873 Lisää tilauksesta |
|
| L6712Q | IC REG CTRLR BUCK 36VFQFPN | 809 Lisää tilauksesta |
|
| TPS40005DGQG4 | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 889 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6721AB-T | IC REG CTRLR BOOST/FLYBK 16SOIC | 993 Lisää tilauksesta |
|
| NX2124ACSTR | IC REG CTLR BUCK 8SOIC | 930 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10944 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.