Vain viitteeksi
| Osa numero | E-SG2525AP013TR |
| LIXINC Part # | E-SG2525AP013TR |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | E-SG2525AP013TR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | E-SG2525AP013TR |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Obsolete |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck, Push-Pull |
| lähtöjen määrä: | 2 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 8V ~ 35V |
| taajuus - vaihto: | 100Hz ~ 400kHz |
| käyttömäärä (max): | 49% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| kellon synkronointi: | Yes |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable, Soft Start |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SO |
| MB39A112PFT-G-BND-ERE1 | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 869 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5070BASA | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 888 Lisää tilauksesta |
|
| RT8108FGSP | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 817 Lisää tilauksesta |
|
| ISL8104CBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 929 Lisää tilauksesta |
|
| NCP5425DB | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 912 Lisää tilauksesta |
|
| MC34060ADR2 | IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC | 912 Lisää tilauksesta |
|
| L5991A | IC REG CTRLR FLYBACK 16DIP | 899 Lisää tilauksesta |
|
| LT3753IFE | IC REGULATOR | 892 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3805HMSE#TR | IC REG CTRLR FLYBACK 10MSOP | 852 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16932BATIU/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 930 Lisää tilauksesta |
|
| AP3586AMTR-G1 | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 937 Lisää tilauksesta |
|
| UC3845NG | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8DIP | 934 Lisää tilauksesta |
|
| MAX747ESD+T | IC REG CTRLR 14SOIC | 900 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10869 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.