Vain viitteeksi
| Osa numero | UCC28084PW |
| LIXINC Part # | UCC28084PW |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | UCC28084 CURRENT MODE PUSH-PULL |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | UCC28084PW PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | UCC28084PW |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Up/Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Half-Bridge, Push-Pull |
| lähtöjen määrä: | 2 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 4.1V ~ 15V |
| taajuus - vaihto: | 200kHz |
| käyttömäärä (max): | 49% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| kellon synkronointi: | No |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Current Limit, Frequency Control |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-TSSOP |
| UCD9220RGZR | SWITCHING REGULATOR, 2000KHZ SWI | 10890 Lisää tilauksesta |
|
| UCC28C42DG4 | UCC28C42 BICMOS LOW CURRENT 8 PI | 1071 Lisää tilauksesta |
|
| UC2845AD8TR | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC | 4018 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1589AMNTXG | IC REG CTRLR BUCK 10DFN | 141859 Lisää tilauksesta |
|
| ML4770ESX | CONV DC-DC SINGLE STEP UP 1.8V T | 15978 Lisää tilauksesta |
|
| S-8521F55MC-BQOT2G | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 | 917 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3879EUD#PBF | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 865 Lisää tilauksesta |
|
| S-8355Q45MC-OXET2U | IC REG CTRLR BOOST SOT23-5 | 970 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1634CAI | LOW-NOISE POWER-SUPPLY CONTROL | 1115 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3858EUH#PBF | IC REG CTRLR BUCK 32QFN | 1646 Lisää tilauksesta |
|
| S-8352D20MC-K8FT2U | IC REG CTRLR BOOST SOT23-5 | 897 Lisää tilauksesta |
|
| NCP4331DR2G | SWITCHING CONTROLLER | 23446 Lisää tilauksesta |
|
| MAX8545EUB | STEP-DOWN CONTROLLER | 29724 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 18168 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.12000 | $2.12 |
| 10 | $1.90241 | $19.0241 |
| 25 | $1.79848 | $44.962 |
| 150 | $1.55869 | $233.8035 |
| 600 | $1.32689 | $796.134 |
| 1050 | $1.11907 | $1175.0235 |
| 2550 | $1.06312 | $2710.956 |
| 5100 | $1.02315 | $5218.065 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.