Vain viitteeksi
| Osa numero | UCC3801D |
| LIXINC Part # | UCC3801D |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | UCC3801D PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | UCC3801D |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 7.4V ~ 12V |
| taajuus - vaihto: | 46kHz |
| käyttömäärä (max): | 49% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| kellon synkronointi: | No |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Frequency Control |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| NCP3020ADR2G | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 2106648364 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6535IRZ-TK | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 996 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6545CRZ | IC REG CTRLR BUCK 10DFN | 992 Lisää tilauksesta |
|
| TLF50281EL | TLF50281 - OPTIREG SWITCHERS (AU | 885 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6740AIVZA-T | IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP | 988 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1625CGN#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SSOP | 844 Lisää tilauksesta |
|
| CS51022ADBR2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 5449 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2185YM | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 962 Lisää tilauksesta |
|
| SMBT1108LT1G | SS SOT23 GP XSTR SPCL TR | 117883 Lisää tilauksesta |
|
| ISL8840AABZ | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC | 968 Lisää tilauksesta |
|
| S-8338ABCA-P8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8SON | 973 Lisää tilauksesta |
|
| S-8358B60UA-NRTT2G | IC REG CTRLR BOOST SOT89-3 | 964 Lisää tilauksesta |
|
| LTC7852IUFD-1#PBF | 6-PHASE BUCK CONTROLLER DRIVES D | 1088 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11055 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.26000 | $3.26 |
| 10 | $2.92415 | $29.2415 |
| 75 | $2.76479 | $207.35925 |
| 150 | $2.39610 | $359.415 |
| 525 | $2.03976 | $1070.874 |
| 1050 | $1.72028 | $1806.294 |
| 2550 | $1.63426 | $4167.363 |
| 5025 | $1.57282 | $7903.4205 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.