Vain viitteeksi
| Osa numero | UCC3805N |
| LIXINC Part # | UCC3805N |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | UCC3805N PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | UCC3805N |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3.6V ~ 12V |
| taajuus - vaihto: | 31kHz |
| käyttömäärä (max): | 49% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | No |
| kellon synkronointi: | No |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Frequency Control |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-PDIP |
| UC3844BVD1R2G | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC | 882 Lisää tilauksesta |
|
| TPS5124DBTRG4 | IC REG CTRLR BUCK 30TSSOP | 838 Lisää tilauksesta |
|
| UCC28C40QDRQ1 | AUTOMOTIVE BICMOS LOW-POWER CURR | 4987 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5003CSE+ | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 512114 Lisää tilauksesta |
|
| S-8333AAAC-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 897 Lisää tilauksesta |
|
| S-8338AAGB-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 870 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16990ATCD/V+ | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN | 1737 Lisää tilauksesta |
|
| ADP3025JRU-REEL | DUAL OUTPUT POWER CONTROLLER | 11999 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6545AIBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 11643 Lisää tilauksesta |
|
| ADP1871ARMZ-0.3-R7 | SYNCHRONOUS BUCK CONTROLLER WITH | 9750 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1909-8EG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK SMBUS 28SSOP | 895 Lisää tilauksesta |
|
| UC2825ADWTRG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 913 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2183YQS-TR | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP | 944 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11138 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.67000 | $3.67 |
| 10 | $3.29762 | $32.9762 |
| 50 | $3.11726 | $155.863 |
| 100 | $2.70162 | $270.162 |
| 500 | $2.29984 | $1149.92 |
| 1000 | $1.93963 | $1939.63 |
| 2500 | $1.84265 | $4606.625 |
| 5000 | $1.77337 | $8866.85 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.