Vain viitteeksi
| Osa numero | TPS40304DRCR |
| LIXINC Part # | TPS40304DRCR |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 10SON |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TPS40304DRCR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TPS40304DRCR |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3V ~ 20V |
| taajuus - vaihto: | 600kHz |
| käyttömäärä (max): | 90% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| kellon synkronointi: | No |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable, Power Good, Soft Start |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 10-VSON (3x3) |
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3307 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 802 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 920 Lisää tilauksesta |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 997 Lisää tilauksesta |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5936 Lisää tilauksesta |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2825 Lisää tilauksesta |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 1004 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 829 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1779 Lisää tilauksesta |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3706 Lisää tilauksesta |
|
| MIC38C43-1BM | CURRENT-MODE PWM CONTROLLER | 1524 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1159CG-5#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 20SSOP | 993 Lisää tilauksesta |
|
| TL2844BDR | IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC | 923 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13852 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.60000 | $2.6 |
| 3000 | $1.16356 | $3490.68 |
| 6000 | $1.12200 | $6732 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.