Vain viitteeksi
| Osa numero | LM25117PSQ/NOPB |
| LIXINC Part # | LM25117PSQ/NOPB |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 24WQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LM25117PSQ/NOPB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LM25117PSQ/NOPB |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 4.5V ~ 42V |
| taajuus - vaihto: | Up to 750kHz |
| käyttömäärä (max): | - |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| kellon synkronointi: | No |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 24-WQFN (4x4) |
| UCC28231DRNT | UCC28231 ADVANCED PWM CONTROLLER | 4795 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3805HMSE-5#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP | 834 Lisää tilauksesta |
|
| TPS40304DRCR | IC REG CTRLR BUCK 10SON | 3795 Lisää tilauksesta |
|
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3381 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 837 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 819 Lisää tilauksesta |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 802 Lisää tilauksesta |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5865 Lisää tilauksesta |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2906 Lisää tilauksesta |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 986 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 855 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1809 Lisää tilauksesta |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3697 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12066 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 1000 | $2.09440 | $2094.4 |
| 2000 | $1.98968 | $3979.36 |
| 5000 | $1.91488 | $9574.4 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.