Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX1637EEE+T |
| LIXINC Part # | MAX1637EEE+T |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX1637EEE+T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX1637EEE+T |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jännitesäätimet - dc dc kytkentäohjaimet |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| lähtötyyppi: | Transistor Driver |
| toiminto: | Step-Down |
| lähtökokoonpano: | Positive |
| topologia: | Buck |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| lähtövaiheet: | 1 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3.15V ~ 5.5V |
| taajuus - vaihto: | 200kHz ~ 300kHz |
| käyttömäärä (max): | 96% |
| synkroninen tasasuuntaaja: | Yes |
| kellon synkronointi: | Yes |
| sarjaliitännät: | - |
| ohjausominaisuudet: | Enable |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-QSOP |
| LTC3805EDD#PBF | IC REG CTRLR FLYBACK 10DFN | 1343 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3864HMSE#PBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 951 Lisää tilauksesta |
|
| XC9220B095MR-G | 16V INPUT STEP-DOWN DCDC CONTROL | 913 Lisää tilauksesta |
|
| LT8708ILWE#PBF | 80V BIDIRECTIONAL BUCK-BOOST CON | 1020 Lisää tilauksesta |
|
| LM25141RGER | LM25141RGER | 864 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3727LXEUH-1#PBF | HIGH EFFICIENCY, 2-PHASE SYNCHRO | 1042 Lisää tilauksesta |
|
| LT1950IGN#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 16SSOP | 957 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1435ACG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 16SSOP | 926 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3859ALHFE#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 38TSSOP | 997 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3890HUH#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/SEPIC 32QFN | 850 Lisää tilauksesta |
|
| LTC7840EFE#TRPBF | DUAL PHASE/OUTPUT NON-SYNCH BOOS | 838 Lisää tilauksesta |
|
| MAX8541EEE | PWM CONTROLLER | 4738 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3869IGN-2#PBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 2932 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10984 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.86200 | $4.862 |
| 2500 | $4.45659 | $11141.475 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.