Vain viitteeksi
| Osa numero | LT6654AHS6-2.5#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT6654AHS6-2.5#TRPBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jänniteviite |
| Kuvaus | IC VREF SERIES 0.05% TSOT-23-6 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LT6654AHS6-2.5#TRPBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LT6654AHS6-2.5#TRPBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jänniteviite |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| viitetyyppi: | Series |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.5V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 10 mA |
| toleranssi: | ±0.05% |
| lämpötilakerroin: | 10ppm/°C |
| kohina - 0,1 Hz - 10 Hz: | 1.5ppmp-p |
| melu - 10hz - 10khz: | 2ppmrms |
| jännite - tulo: | 3V ~ 36V |
| virta - syöttö: | 600µA |
| virta - katodi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| toimittajan laitepaketti: | TSOT-23-6 |
| LM4040B25IDBZRG4 | LM4040 PRECISION MICROPOWER SHUN | 3869 Lisää tilauksesta |
|
| LM336BLPE3-2-5 | IC VREF SHUNT 2% TO92-3 | 2877 Lisää tilauksesta |
|
| LT1021DIN8-10#PBF | IC VREF SERIES/SHUNT 0.5% 8DIP | 814 Lisää tilauksesta |
|
| ISL21010DFH310Z-T7A | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 946 Lisää tilauksesta |
|
| ADR292GT9 | LOW NOISE UPOWER PRECISION V-REF | 1133 Lisää tilauksesta |
|
| LM4132DMF-3.3/NOPB | LM4132 0.05% 20PPM/C DRIFT PRECI | 23572 Lisää tilauksesta |
|
| TL4050B50IDBZR | IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3 | 3314 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6160ESA+ | IC VREF SERIES 12.4V 1% 8SOIC | 21817132 Lisää tilauksesta |
|
| LM4040BEM3-4.1/V+T | IMPROVED PRECISION MICROPOWER SH | 40973 Lisää tilauksesta |
|
| LT6657AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP | 804 Lisää tilauksesta |
|
| LM4041EEM3-1.2/NOPB | IC VREF SHUNT 2% SOT23-3 | 22131 Lisää tilauksesta |
|
| REF43FZ | IC VREF SERIES 0.06% 8CERDIP | 1160 Lisää tilauksesta |
|
| LT1461CIS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 921 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10950 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.41000 | $6.41 |
| 2500 | $3.49848 | $8746.2 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.