Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX6035BAUR50+T |
| LIXINC Part # | MAX6035BAUR50+T |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jänniteviite |
| Kuvaus | IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX6035BAUR50+T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX6035BAUR50+T |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jänniteviite |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| viitetyyppi: | Series |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 5V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 10 mA |
| toleranssi: | ±0.5% |
| lämpötilakerroin: | 75ppm/°C |
| kohina - 0,1 Hz - 10 Hz: | 68µVp-p |
| melu - 10hz - 10khz: | 48µVrms |
| jännite - tulo: | 6.9V ~ 33V |
| virta - syöttö: | 100µA |
| virta - katodi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-3 |
| LM4128DMF-3.0 | THREE TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 1805 Lisää tilauksesta |
|
| TL431BIDBZTG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 972 Lisää tilauksesta |
|
| TLVH431CDBZR | TLVH431 1.5% LOW-VOLTAGE WIDE-OP | 3445 Lisää tilauksesta |
|
| LM431CCZX | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 804 Lisää tilauksesta |
|
| LT1004IS8-1.2#TRPBF | IC VREF SHUNT 0.3% 8SOIC | 2972 Lisää tilauksesta |
|
| ADR5040BRTZ-R2 | PRECISION MICROPOWER SHUNT MODE | 1597 Lisää tilauksesta |
|
| LM4050CIM3X-4.1/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 860 Lisää tilauksesta |
|
| LT1461BCS8-3.3#PBF | IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC | 1144 Lisää tilauksesta |
|
| LM4040DIM3-8.2/NOPB | IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 | 11901 Lisää tilauksesta |
|
| LT1460EIS8-10#TRPBF | IC VREF SERIES 0.125% 8SOIC | 983 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6652AHMS8-2.5#PBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1559 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6331SUR-T | PROGRAMMABLE RESET IC | 986 Lisää tilauksesta |
|
| ADR4533ARZ-R7 | IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC | 2885 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 19902 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.91000 | $1.91 |
| 2500 | $0.92400 | $2310 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.