Vain viitteeksi
| Osa numero | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jänniteviite |
| Kuvaus | IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LT1389BCS8-4.096#TRPBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jänniteviite |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| viitetyyppi: | Shunt |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 4.096V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 10 mA |
| toleranssi: | ±0.075% |
| lämpötilakerroin: | 50ppm/°C |
| kohina - 0,1 Hz - 10 Hz: | 80µVp-p |
| melu - 10hz - 10khz: | - |
| jännite - tulo: | - |
| virta - syöttö: | - |
| virta - katodi: | 1 µA |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| MCP1501-30E/SN | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2213 Lisää tilauksesta |
|
| ISL60002CIH312Z-TK | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 1853 Lisää tilauksesta |
|
| LT6658BHDE-3#PBF | PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE, | 988 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6008BESA | VOLTAGE REFERENCE | 2443 Lisää tilauksesta |
|
| ZTL431AFTA | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT23 | 968 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6652AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 960 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6034AEXR25-T | VOLTAGE REFERENCE | 18516 Lisää tilauksesta |
|
| TLV431ACDBVRG4 | IC VREF SHUNT 6V 1% SOT23-5 | 803 Lisää tilauksesta |
|
| TLVH431AQDBZR | IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3 | 11574 Lisää tilauksesta |
|
| REF192ESZ-REEL7 | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 6515 Lisää tilauksesta |
|
| TL431CPWR | TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU | 3220 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6045BEUR-T | LDO VOLTAGE REFERENCES | 20629 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6138CEXR50 | VOLTAGE REFERENCE | 842 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10979 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 2500 | $4.10526 | $10263.15 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.